Web Archiv
Vážené kolegyně, kolegové.

Dovoluji si Vás, jako předseda svazu přivítat na webu

ČESKÉHO SVAZU GYMNASTICKÝCH SPORTŮ.

Jak z názvu plyne - svaz byl založen pro potřeby různých gymnastických spotů. Cílem svazu je : být nápomocen všem spolkům kde se cvičí gymnastika na jakékoliv výkonnostní úrovni. Radou, pomocí ale i organizováním závodů pod patronací svazu.

Svaz oficiálně vznikl dnem registrace u MV ČR - 31.10.2013. To je skutečně nedávno, aby mohl být vytvořený plně funkční web. Vytváření webu je práce na měsíce.

Přesto je cílem mým i kolektivu spolupracovníků přinášet Vám maximum informací od samého vzniku svazu. Z toho důvodu je web prozatím spuštěn alespoň v minimální verzi, kde však již naleznete základní informace o svazu ( stanovy ) a informace nutné k registraci ve svazu ( registrační řád ). Kdo bude dostatečně rychlý a stihne být členem svazu do MČR - získá tím výhodu ( podmínky startu ) ale i finanční na startovném. Jakékoliv dotazy rád odpovím na emailu nebo telefonu.

Web se nadále tvoří podle zadání a základní funkčnost by měla být do konce roku. I příští rok se bude web dále rozšiřovat podle potřeb svazu. Prosím proto o Vaši trpělivost a doufám, že budete pravidelní návštěvníci webu ČSGS.

Předseda ČSGS.